ELGYM - SPECIÁLNÍ POSILOVACÍ PŘÍSTROJ

Vaše tělo se nepříjemně zakulacuje? 
Rádi byste ho dotvarovali, ale nezbývá vám čas či energie na pravidelné cvičení?

Pak vám nabízíme alternativu. Speciální posilovací přístroj.
Vy klidně ležíte a svaly pracují za vás.

cena 50kč / 15 minut 

JAK TO PROBÍHÁ?

Při první návštěvě s terapeutem vyberete svalové skupiny, na které se budeme zaměřovat. Vždy se věnujeme 4 svalovým skupinám – například prsní sval vlevo + prsní sval vpravo, biceps pažní kosti vlevo + biceps pažní kosti vpravo. Přičemž skupiny svalů můžeme při dalších sezeních pravidelně měnit za jiné. Ostatně je to i žádoucí. Tělo je vhodné posilovat celkově – ne pouze jednu svalovou skupinu.

Terapeut vás připojí na náš přístroj a pak si již pouze určujete svalovou zátěž. Ta je individuální. Někdo snese větší zátěž, u jiného k ní teprve časem dojdeme, až se svalové skupiny dostatečně posílí. Standardní procedura trvá 15 minut a je možno ji samozřejmě prodloužit dle vašich potřeb. Frekvence návštěv je zcela individuální, doporučujeme alespoň 1x týdně.

Podstatou metody je přímá stimulace svalových vláken, která se během procedury střídavě smršťují a relaxují a to v takovém rytmu, který vede k optimálnímu posílení svalů. Výhodou je, že nedochází k vyšší svalové únavě, jakou znáte po klasickém posilování, ale  získáte spíše příjemný pocit ze cvičení.

Věříme, že si již během prvních procedur přístroj oblíbíte tak, jako řada našich klientů a spolupracovníků.

těšíme se na vaši návštěvu

Close Menu